Yabancı İşçi Başvuru işlemlerinin nasıl ve nereye yapıldığı Türkiye’de işverenler ve yabancılar tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Yabancı işçi başvuru sürecinde uzman danışmanlarımız siz işverenlere ve yabancılara süreci kolaylaştırmanız ve başvurularınızın en doğru şekilde yapılması konusunda profesyonel danışmanlık ve başvuru hizmeti sağlar.

Yabancı işçi Başvuru işlemleri nasıl ve nereye yapılır?

Yabancı İşçi Başvuru işlemleri uzman danışmanlarımız tarafından işveren adına devletin yetkili Makamına online ortamda yapılır. İşveren adına temin edilmesi gereken evrakların uzman danışmanlarımız tarafından kriterlere uygunluğu kontrol edilir. Yabancının temin etmesi gereken evraklar da kontrol edildikten sonra kriterlere uygun iş sözleşmeleri de uzman danışmanlarımız tarafından hazırlanır. İşveren kayıtları ,çalışma izni başvuru ve takip işlemleri de yine uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Uzman danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında bugüne kadar binlerce çalışma izni başvurusunu olumlu sonuçlandırmış bulunmaktayız. Sizler de çalışma izni başvurularınız kapsamında en profesyonel ve en uzman hizmeti almak için bize ulaşınız.

Yabancı İşçi Başvuru işlemleri her durumda yapılabilir mi?

Yabancı İşçi Başvuru işlemleri uzman olmayan kişiler tarafından ve kriterlere uygun olmadan yapılırsa başvurularınız reddolur ve masraflarınız boşa gider. Dolayısıyla başvuruları uzman danışmanlarımıza yaptırmanız faydanıza olacaktır. Çalışma izni almak kriterlere bağlıdır. Peki bu kriterler nelerdir? İşyerinde bir yabancı çalıştırmak istiyorsanız en az 5 tane Türk çalıştırmanız gerekmektedir. Ayrıca ödenmiş sermayeniin en az 100.000TL olması gerekmektedir. Bunların yanında daha birçok kriter söz konusudur. Uzman danışmanlarımız tüm kriterleri sağlayacak şekilde başvurularınızı yapar ve çalışma izinlerinizi sorunsuz almanızı sağlar.

Başvurular hem yurt içi hem de yurt dışından yapılabilir mi?

Başvurular hem yurt içi hem de yurt dışından yapılabilir. Yurt içi başvurusu için yabancının geçerli ikamet izni olması gereklidir. Yurt dışı başvurusu için ise, hem çalışma vizesi hem çalışma izni başvurusu yapılması gerekmektedir. Uzman danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında tüm işlemleri eksiksiz şekilde gerçekleştirmekteyiz. Başvuru işlemlerinizi başlatmak ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Düz İşçi ve Diplomalı Eleman çalıştırma şartları değişkenlik gösterir mi?

Çalışma izni kriterleri gereği özel şirketlerde çalışacak yabancıların en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Düz işçi olarak sadece Geçici Koruma kapsamındaki Suriyelilere çalışma izni alınabilmektedir. Bakıcı olarak çalışacak yabancılarda ise diploma şartı aranmamaktadır. Başvurular yapılırken uzman danışmanlarımız bu ve diğer şartların ve kriterlerin uygunluğunu teyit eder ve başvurularınızı en sağlam şekilde yapar.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×