Vietnam vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz yapılan başvurular sonucu alınır. Vietnam Vatandaşlarının Türkiye Vizesi işlemleri için gerekli tüm evraklar ve başvurular tarafımızdan hazırlanır ve yabancı sadece vize randevusuna giderek evraklarını teslim eder. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanarak vizelerinizi emin ellerde almak için bize ulaşınız.

Vietnam Vatandaşları için Türkiye Vizesi gerekleri evrakları, tarafınıza ödenecek danışmanlık ve başvuru hizmet bedeli ve vize harçları nelerdir?

Vietnam Vatandaşları Türkiye Vize süreci ile tüm detaylı belge ve ücret bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.

*Vize Başvuru Formu (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz olarak hazırlanmaktadır.)

*Randevu Tarihi Belgesi (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz olarak hazırlanmaktadır.)

*Belirli ve zorunlu şartları kapsayan seyahat sağlık sigortası (Uzman danışmanlarımız tarafından yapılmaktadır.)

*Türk vatandaşı tarafından yetkili makam onaylı ve içeriği önemli davetiye (Uzman danışmanlarımız tarafından nasıl temin edeceğiniz eksiksiz anlatılacaktır ve kontrol edilecektir.)

*Uçak rezervasyonları (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Davet eden Türk vatandaşının ve yabancının gelir durumunu gösteren belgeler. (İçerikleri çok önemlidir, uzman danışmanlarımız tarafından kontrol edilecektir.)

*Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri

*Biometrik fotoğraf

*Yabancının geri dönüşünü destekleyen belgeler (Uzman danışmalarımız tarafından detaylı olarak belirlenecek ve kontrol edilecektir.)

*Yabancıya ait kişisel önemli evraklar (Detayları önemlidir, uzman danışmanlarımız tarafından hazırlanacaktır.)

*Yabancının daha önce aldığı gerekli vizelerin fotokopileri(Hangileri olduğu tarafınıza detaylı bildirilecektir.)

Belirtilen evraklar Vietnam vatandaşları için Turizm amaçlı Türkiye Vizesi için gerekli evraklardır. Vize harcını yabancı randevu günü randevu yerinde ödenmektedir. Tarafımıza ise danışmanlık, başvuru hizmet ücreti ve seyahat sağlık sigortası dahil ücret ödenmektedir. Tüm bu ücretleri öğrenmek ve uzman danışmanlık-başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Turistik Vize haricinde yapılan vize başvuru türleri nelerdir ve vizelerin onaylanma süresi ne kadardır?

Turistik Vize haricinde uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında Vietnam Vatandaşları için çalışma, öğrenci, bakım-onarım, aile birleşimi, sağlık-tedavi ve daha birçok amaçlı vize başvuruları da yapılmaktadır. Tüm vize türleri için alanında uzman kadromuzla en doğru ve en sağlam başvurular yapılarak vizeleriniz sorunsuz şekilde alınır. Vizelerin değerlendirme ve sonuçlandırma süreleri maksimum 30 gündür. Ancak genel olarak 15 günde onaylanır. Vize başvurularınızı deneyimsiz kişilere yaptırırsanız yetkili makamlar ek belge talep edebilir, dolayısıyla vize başvurularınızın sonuçlanması 45-60 günü bulabilir. Bu gecikmeleri yaşamak istemiyorsanız alanında uzman danışmanlarımıza ulaşın ve vizelerinizi sorunsuz alalım.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×