Türkiye’de geçerli bir ikamet izni ile kesintisiz olarak 8 sene ikamet eden yabancı Uzun Dönem İkamet İznine başvurabilir. Peki bu 8 yıl nasıl hesaplanıyor? Uzun Dönem İkamet İzni almak için gerekli diğer şartlar ve belgeler nelerdir? Uzun Dönem İkamet İznine başvurmak için 8 sene beklemesi gerekmeyen ülke vatandaşları var mıdır? Tüm bu soruların cevapları ve doğru ve eksiksiz bir başvuru için uzman danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak başvurularınızı tarafımıza yaptırarak kesin sonuç alabilirsiniz. Profesyonel başvuru ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Uzun Dönem İkamet İzni için gerekli belgeler nelerdir?

Gerekli belgeler arasında en önemlisi yabancının bu uzun dönem ikamet boyunca yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak gelire sahip olduğunu gösteren belgedir. Peki bu belgeler hangi tür belgeler olabilir ? Örneğin banka hesap dökümü ise hesapta ne kadar para olması gerekmektedir. Tüm bu soruların cevapları ve diğer belgeler için uzman danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak ve başvurunuzu yaptırmak için bize ulaşınız.

Uzun Dönem İkamet İzni başvuruları için gerekli olan 8 yıl ikamet süresi nasıl hesaplanmaktadır?

Gerekli olan 8 yıl ikamet süresine uygunluk yapılan gün sayımı ile belirlenmektedir. Peki bu gün sayımı nerede ve nasıl yapılır? Başvuru şartlarına uygunluğunuzu test edip sizin adınıza size en uygun başvuruyu yapmamız için bize ulaşınız.

Başvuru yapıldıktan sonra uzun dönem ikamet kaç senelik olarak verilir?

Uzun dönem ikamet 99 yıllık olarak verilir

Başvuru ne kadar sürede sonuçlandırılır?

Başvuru 90 gün içinde sonuçlandırılır.

Başvuru için sağlık sigortası gerekli midir?

Başvuru için gerekli belgelerden biri de sağlık sigortası poliçesidir. Peki bu sağlık sigortasının içerisi ve süresi nasıl olmalıdır? Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında sağlık sigorta poliçenizi düzenlettirmek ve diğer gerekli belgelerin tarafımızdan temini ve başvurunuzu yaptırmak için bize ulaşınız.

Başvuruların reddolma olasılığı var mıdır?

Bu tür ikamet iznine sahip olabilmek için gerekli belge ve şartlar diğer ikamet izni türlerine oranla daha fazladır. Dolayısıyla bu ikamet izni için yapılan başvuruların reddolma olasılığı daha yüksektir. Uzun dönem ikamet almak için gerekli şartlara uygun olup olmadığınızın belirlenmesi, gerekli belgelerin temini ve kontrolü ve sağlam bir başvuru yaptırmak için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×