Şartlı giriş, vize ihlalinde bulunan yabancının Türkiye dışında kalması gereken 90 günlük süreyi beklemeden verilen süre içinde ikamet izni başvuru şartını kabul ederek Türkiye’ye giriş yapmasıdır. Bu işleme her durumda izin verilmeyebilir. Bu yüzden uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında kişiye özel durum değerlendirmesi, ceza miktarının hesaplanması, şartlı giriş-çıkış işlemleri için en uygun ülkenin belirlenmesi ve Türkiye’ye girişten sonra ikamet izni alınması işlemlerini uygun fiyatlara yaptırmak için bize ulaşınız.

Şartlı Giriş İşlemi her yabancı için ve her durumda uygulanabilir mi?

Bu işlem vize ihlalinde bulunan yabancılar için uygulanabilir ancak bu her durumda mümkün değildir. Şartlı girişi bir kez yapıp süresinde ikamet izni başvurusunu yapmayan, vize ihlali yapıp cezasını ödemeden Türkiye’den çıkan ve herhangi bir sebepten Türkiye’ye giriş yasağı konulan yabancıların şartlı giriş yapmasına izin verilmez. Ayrıca yabancı Türkiye’de vize ihlali yapmayı alışkanlık haline getirdiyse pasaport memurunu inisiyatifine bağlı olarak Türkiye’ye girişine izin verilmeyebilir. Yabancının kişisel durumuna göre aksiyon almak ve uzman danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak her zaman yararınıza olacaktır. Her durum için yasal ve en doğru çözümleri üreten uzman danışmanlarımıza ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu alandaki hizmetleriniz nelerdir?

Vize ihlaline düşüp kaçak durumda kalmış yabancılar için gruplar halinde giriş çıkış turları düzenliyoruz. Bu hizmet kapsamında ilk olarak çıkış işlemi için yabancının uyruğuna uygun Türkiye’ye en yakın ülkenin belirlenmesi, vize ve 1 günlük gidiş-dönüş uçak biletlerinin alınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uçuş günü hava alanı transferinin gerçekleştirilmesi, cezalarının ödenmesi işlemlerini yapıyoruz. Son olarak yabancıların Türkiye’ye şartlı girişini müteakip, ikamet izni başvurularını yaparak ikamet izinlerini alıyoruz. Tüm bu hizmetler için tüm masraflar dahil fiyat almak ve giriş-çıkış turlarımıza katılmak için bize ulaşınız.

Şartlı Giriş yapıp ikamet izni başvurusu reddedilen ve tekrar vize ihlaline düşen yabancı tekrar şartlı giriş yapabilir mi?

Vize ihlaline düşüp, cezasını ödeyip çıkış yapan ve süresi içinde ikamet izni başvuru şartına uygun olarak giriş yapan ve ikamet iznine başvuran, ancak başvurusu olumsuz sonuçlanan ve tekrar vize ihlaline düşen yabancılar tekrar bu tür giriş yapamayabilirler. Bu yabancılara genellikle pasaport memurları tarafından süreli deport ve giriş yasağı işlemi uygulanmaktadır. Deportun kaldırılması ve vize alınması için uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm bu detaylı ve uzmanlık gerektiren işlemler için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×