Pakistan Vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlarımız tarafından gerekli evrakların temini sonucu Pakistan’da bulunan Türkiye yetkili vize aracı kurumuna yapılan başvurular ile Türk yetkili makamlarının olumlu değerlendirmesi sonucu alınır. Pakistan vatandaşlarının Türkiye’de çok fazla illegal yaşayan Pakistanlı olduğu için vize almaları daha zordur. Gerekli evrak listesi çok geniştir ve eksiksiz hazırlanmalıdır. Yabancının ya da sponsorun bank hesap dökümleri ve kişisel belgelerin ayrıntıları çok önemlidir. Dolayısıyla vize başvurunuzu yaparken uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmanız yararınıza olacaktır.

Pakistan Vatandaşları için Türkiye Vizesi gerekli evrakları ve ücretleri nelerdir?

Pakistan Vatandaşları için Türkiye Vizesi için gerekli evrak listesi aşağıda belirtilmiştir.

 • Vize Başvuru Formu (Tarafımızdan oluşturulacaktır.)
 • Kalacağı süreyi ve 30.000 Euro teminatı kapsayan seyahat sağlık sigortası (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Randevu (Tarafımızdan alınacaktır.)
 • Uçak bilet rezervasyonları (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Türk vatandaşından kriterlere uygun şekilde temin edilmiş yetkili makam onaylı davetiye (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Biometrik fotoğraf
 • Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri
 • Davet eden Türk vatandaşının gelirini ispatlayan evraklar (İçeriği ve bakiye çok önemlidir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Çocuk felci aşısı belgesi (Nereden alındığı çok önemlidir. Uzmanlarımız tarafından size detaylı anlatılacaktır.)
 • Aile Belgesi ( İçeriği önemlidir.)
 • Yabancının çalışma durumuna ait ayrıntıları önemli evraklar (Çalışan, işveren, öğrenci veya emekli olma durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının şahsına ait ek belgeler (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • 18 yaş altı başvuru sahipleri için detaylı ek belgeler

Yukarıda belirtilen belgeler Türkiye Turistik Vizesi için gerekli olan belgelerdir.

Vize başvurusu için tarafımıza danışmanlık, başvuru hizmet ücreti ve seyahat sağlık sigortası bedeli ödenmektedir. Evrakların eksiksiz dosya şeklinde hazırlanması sonucu yabancı randevu günü tarafına ileteceğimiz yetkili makam adresinde vize harçlarını ödeyerek evraklarını teslim eder. Bu detaylı işlemleri yaptırmak ve vizenizi almak için bize ulaşınız.

Pakistan Vatandaşları için Turistik Vize haricinde diğer vize türlerine de başvuru yapıyor musunuz?

Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında Pakistanlılar için iş görüşmesi-ticari, çalışma, öğrenci, bakım-montaj, staj vizesi, sportif etkinlik, fuar-konferans ve daha birçok amaçlı vize başvuruları yapılmaktadır. Tüm bu vize işlemleri için gerekli evrak listelerini ve ücret bilgilerini öğrenmek, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  ×