Nepal Vatandaşları Türkiye’ye giriş yapabilmek için vizeye tabidir. Nepal Vatandaşları için Türkiye Vizesi başvuruları uzman danışmanlarımız tarafından yapılabilmektedir. Nepal’de Türk Dış Temsilcilikleri direkt olarak vize başvurusu almamakta ve yetkili aracı kurum kullanmaktadır. Nepal vatandaşlarının Türkiye Vizesi alması kolay bir süreç değildir ve gerekli evrak listesi çok geniş ve teferruatlıdır. Evraklardaki en ufak yanlışlık veya eksiklik vize başvurusunun reddine sebep olmaktadır. Tüm bu riskleri ortadan kaldırmak ve uzmanlık gerektiren bu işlemler için bize ulaşınız.

Nepal Vatandaşları için Türkiye Vizesi almak için gerekli belgeler nelerdir?

Nepal Vatandaşları için Türkiye Vizesi için gerekli belge listesi aşağıda bilginize sunulmuştur;

 • Vize Başvuru Formu (Tarafımızdan oluşturulacaktır.)
 • Kalacağı süreyi ve 30.000 Euro teminatı kapsayan seyahat sağlık sigortası (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Randevu (Tarafımızdan alınacaktır.)
 • Uçak bilet rezervasyonları (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Türk vatandaşından kriterlere uygun şekilde temin edilmiş yetkili makam onaylı davetiye (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Biometrik fotoğraf
 • Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri
 • Davet eden Türk vatandaşının gelirini ispatlayan evraklar (İçeriği ve bakiye çok önemlidir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının çalışma durumuna ait ayrıntıları önemli evraklar (Çalışan, işveren, öğrenci veya emekli olma durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının şahsına ait ek belgeler (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)

Evrakların hazırlanması, davetiye mektubunun temini ve tüm süreç için uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Vize başvuru işlemleri için tarafınıza ödenecek hizmet ücreti ve vize harçları ne kadardır?

Vize başvuru işlemleri için tarafımıza danışmanlık, başvuru hizmet ücreti ve seyahat sağlık sigortası dahil ücret ödenmektedir. Vize harçları yabancı tarafından randevu günü randevu yerinde ödenmektedir. Randevu bilgileri ve randevu yeri adresi tarafınıza detaylı olarak belirtilmektedir. Tüm bu ücretleri öğrenmek ve vize başvuru hizmeti almak için sitemizin iletişim sayfasında yer alan whatsapp numarası ve mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  ×