Mısır Vatandaşları için Türkiye Vizesi, siz değerli müşterilerimize uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz profesyonel hizmetlerimizden bir tanesidir. 20 yaş altı ve 45 yaş üstü Mısır Vatandaşları uzman danışmanlarımızın başvurularıyla Türkiye Elektronik Vizesi alabilirler. Bu şartları sağlamayan Mısır Vatandaşları ise Konsolosluk vizesine tabidir. Ancak Mısır’daki Türk Dış temsilcilikleri direkt olarak vize başvurusu almamakta, yetkili aracı kurum kullanmaktadır. Uzman danışmanlarımız başvuruları buradan yapabilmekte ve evrakları hazırlayabilmektedir. Mısır Vatandaşları için Türkiye vizesi başvuru işlemleri, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Mısır Vatandaşları için Türkiye Vizesi Gerekli Evraklar ve Ücretler nelerdir?

Mısır Vatandaşları için Türkiye Vizesi gerekli evrakları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

*Vize Başvuru Formu (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Randevu Belgesi (Yetkili Aracı Kurumdan alınacaktır.)

*Belirli ve zorunlu şartları kapsayan seyahat sağlık sigortası (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Türk vatandaşı tarafından yetkili makam onaylı ve içeriği önemli davetiye (Uzman danışmanlarımız tarafından nasıl temin edeceğiniz eksiksiz anlatılacaktır ve kontrol edilecektir.)

*Uçak rezervasyonları (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Davet eden Türk vatandaşının ve yabancının gelir durumunu gösteren belgeler. (İçerikleri çok önemlidir, uzman danışmanlarımız tarafından kontrol edilecektir.)

*Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri

*Biometrik fotoğraf

*Yabancının daha önce aldığı gerekli vizelerin fotokopileri (Tarafınıza detaylı belirtilecektir.)

*Yabancıya ait kişisel önemli evraklar (Detayları önemlidir, uzman danışmanlarımız tarafından hazırlanacaktır.)

Belirtilen belgeler Mısır’da yaşayan Mısırlılar ve Mısır’da ikamet eden ve Türkiye’ye giriş yapabilmek için vizeye tabi olan yabancı ülke vatandaşları için gerekli Turistik amaçlı Türkiye vizesi evraklarıdır.

Turistik vize başvurusu için ödenmesi gereken vize harçları ve tarafımıza ödenecek danışmanlık ve başvuru hizmet ücretlerini öğrenmek ve başvurularınızı yaptırmak için bize ulaşınız.

Mısır Vatandaşları için yapabildiğiniz diğer vize başvuru türleri nelerdir?

Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimiz için turistik vize haricinde çalışma, sağlık, öğrenci, ticari, transit vize başvuru işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Her vize türünün kendine özgü gerekli evrak listesi bulunmaktadır. Eksik evrakla veya yetersiz bilgi içeren evraklarla yapacağınız başvurular reddolabilmektedir. Dolayısıyla vize başvuru sürecinde uzman danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmanız yararınıza olacaktır. Tüm bu vize işlemleri için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×