Kuveyt vatandaşları Türkiye’ye turizm amaçlı yapacakları seyahatlerinde 90 gün boyunca vizeden muaftır. Turizm dışında çalışma, sağlık, ticari, öğrenci, aile birleşimi ve diğer amaçlı seyahatlerinde vizeye tabidir. Kuveyt Vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Türkiye Cumhuriyeti yetkili aracı kurumuna yapılan başvurular sonucu yetkili makamın değerlendirmesi sonucu alınır. Kuveyt’te Türk Dış Temsilcilikleri direkt başvuru almamaktadır ve aracı kurum kullanmaktadır. Uzman danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Kuveyt’te yaşayan yabancı uyruklular için Türkiye Turistik vize başvuruları ve diğer tür vize başvuruları da yapılmaktadır. Başvurularda yapılacak en ufak bir eksiklik başvurunun reddolmasına sebep olabilir. Uzman danışmanlarımız sizin için en sağlam başvuruları yapar ve vizelerinizi almanıza yardımcı olur. Profesyonel danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Kuveyt’ten Türkiye Türkiye Vizesi almak için gerekli belgeler ve vize ücretleri nelerdir?

 • Vize Başvuru Formu (Tarafımızdan oluşturulacaktır.)
 • Kalacağı süreyi ve 30.000 Euro teminatı kapsayan seyahat sağlık sigortası (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Randevu (Tarafımızdan alınacaktır.)
 • Uçak bilet rezervasyonları (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Türk vatandaşından kriterlere uygun şekilde temin edilmiş yetkili makam onaylı davetiye (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Biometrik fotoğraf
 • Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri
 • Kuveyt’te geçerli ikamet
 • Kimlik Kartının aslı ve fotokopisi
 • Davet eden Türk vatandaşının gelirini ispatlayan evraklar (İçeriği ve bakiye çok önemlidir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının çalışma durumuna ait ayrıntıları önemli evraklar (Çalışan, işveren, öğrenci veya emekli olma durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının şahsına ait ek belgeler (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)

*Yukarıda yer alan belgeler Kuveyt’te yaşayan ve Türkiye’ye giriş için vizeye tabi olan yabancı uyruklular için gerekli olan Turistik vize evraklarıdır.

Kuveyt Vatandaşları için Türkiye vizesi hangi amaçlarla alınabilir?

Turistik vize haricindeki çalışma, ticari, aile birleşimi, sağlık, eğitim ve diğer amaçlı vize işlemleri de Kuveyt Vatandaşları için Türkiye vizesi başvuru hizmetlerimiz kapsamında yapılmaktadır. Uzmanlık, deneyim ve geniş bilgi birikimi gereken bu işlemler için bize ulaşıp vize işlemlerinizi profeyonel ellere teslim etmeniz faydanıza olacaktır.

Vize almak için ödenmesi gereken hizmet bedeli, sigorta bedeli ve vize harç bedeli nedir?

Vize alım işlemi için tarafımıza hizmet bedeli artı seyahat sağlık sigorta poliçesi bedeli ödenmektedir. Yabancı vize harcını randevu günü randevu yerinde ödemektedir. Bu ücretleri öğrenmek ve başvurularınızı emin ellerde yaptırmak için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  ×