Etiyopya Vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biridir. Uzman danışmanlarımız, gerekli başvuru formu, randevu belgesi, seyahat sağlık sigortası ve diğer gerekli belgeleri eksiksiz ve değerlendirme kriterlerine uygun şekilde hazırlar ve vizenizi almanızı sağlar. Eksik belge verilmesi veya sunulan belgelerin içeriğinin uygun olmaması vize başvurunuzun reddolmasına sebep olur. Vizenizi sorunsuz almak için bize ulaşınız.

Etiyopya Vatandaşları için Türkiye Vizesi gerekli evrakları nelerdir?

Etiyopyalılara Türkiye vizesi için gerekli evraklar;

*Vize Başvuru Formu (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Randevu Tarihi Belgesi (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Belirli ve zorunlu şartları kapsayan seyahat sağlık sigortası (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Türk vatandaşı tarafından yetkili makam onaylı ve içeriği önemli davetiye (Uzman danışmanlarımız tarafından nasıl temin edeceğiniz eksiksiz anlatılacaktır ve kontrol edilecektir.)

*Uçak rezervasyonları (Uzman danışmanlarımız tarafından eksiksiz hazırlanmaktadır.)

*Davet eden Türk vatandaşının ve yabancının gelir durumunu gösteren belgeler. (İçerikleri çok önemlidir, uzman danışmanlarımız tarafından kontrol edilecektir.)

*Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri

*Biometrik fotoğraf

*Yabancının geri dönüşünü destekleyen belgeler (Uzman danışmalarımız tarafından detaylı olarak belirlenecek ve kontrol edilecektir.)

*Yabancıya ait kişisel önemli evraklar (Detayları önemlidir, uzman danışmanlarımız tarafından hazırlanacaktır.)

Yukarıda belirtilen evraklar Turistik vize için gerekli evraklardır. Diğer tür vize başvuruları, çalışma, ticari görüşme, aile birleşimi, montaj-bakım, öğrenci vizesi ve tüm vize başvuruları için bize ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı yaptırmak, tarafımıza ödenecek hizmet bedeli,vize harçlarını öğrenmek ve hizmet almak için bize ulaşınız.

Etiyopya’da yaşayan ve Türkiye’de Eğitim görmek isteyen öğrenciler için Türkiye Vizesi nasıl alınır?

Etiyopya’da yaşayan Etiyopya vatandaşı veya Türkiye’ye vizeye tabi ülke vatandaşı yabancı öğrenciler için vize başvuruları da tarafımızdan yapılabilmektedir. Örneğin Türkiye’de lisans eğitim almak isteyen yabancı öğrenciler için Türkiye’de sınavsız öğrenci alan özel üniversitelere kayıt işlemlerini gerçekleştirip kabul mektubu alıyoruz. Daha sonra diğer gerekli belgeleri de temin ederek öğrencinin Türkiye Eğitim Vizesini alıyoruz. Uzmanlık, bilgi ve deneyim gerektiren tüm bu işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×