Cezayir Vatandaşları için Türkiye vizesi, belirli şartları taşıyan Cezayir vatandaşları için tarafımızca yapılan başvuru ve hazırlanan evraklar sonucu yabancının vize randevusuna girmesine müteakip başvurunun olumlu sonuçlanması sonucu alınan pasaporta basılı vizedir. Cezayir’de Türk Dış Temsilcilikleri direkt olarak vize başvurusu kabul etmemektedir. Vize başvuruları yetkili aracı kurum vasıtasıyla yapılmaktadır. Bu şartlar kapsamında Vize başvurularınızı en sağlam şekilde ve eksiksiz yaptırmak, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Cezayir Vatandaşları için Türkiye Vizesi almak için gerekli belgeler ve vize ücretleri nelerdir?

Cezayir Vatandaşları için Türkiye Vizesi için gerekli evraklar;

 • Vize Başvuru Formu (Tarafımızdan oluşturulacaktır.)
 • Kalacağı süreyi ve 30.000 Euro teminatı kapsayan seyahat sağlık sigortası (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Randevu (Tarafımızdan alınacaktır.)
 • Uçak bilet rezervasyonları (Tarafımızdan yapılacaktır.)
 • Türk vatandaşından kriterlere uygun şekilde temin edilmiş yetkili makam onaylı davetiye (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Biometrik fotoğraf
 • Pasaport ve gerekli sayfaların fotokopileri
 • Davet eden Türk vatandaşının gelirini ispatlayan evraklar (İçeriği ve bakiye çok önemlidir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının çalışma durumuna ait ayrıntıları önemli evraklar (Çalışan, işveren, öğrenci veya emekli olma durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)
 • Yabancının şahsına ait ek belgeler (Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafınıza detaylı olarak anlatılacaktır.)

Tarafımıza ödenecek danışmanlık, başvuru, tarafımızdan temin edilecek belgeler ve seyahat sağlık sigortası dahil toplam ücret 950 TL’dir. Fatura isterseniz 950 TL + KDV’dir.

Yabancının randevu günü başvuru yerinde ödeyeceği vize harç ücreti : 13.680 DZD (Cezayir Dinarı)

Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında tarafımıza ödenecek ödemenin yapılması sonrası fatura/dekont’unuz kesilir ve işlemler başlatılır. Tarafımızdan temin edilecek belgelerin yanı sıra listede yer alan ve tarafınıza detaylı anlatılacak belgeler ve işlemleri gerçekleştirmeniz sonucu yabancının vize başvuru dosyası eksiksiz hazırlanmış olur. Vizenizi uzman ellerde almak için bize ulaşınız.

Not: Listede belirtilen evraklar Turistik vize için gerekli olan evraklardır. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında Çalışma İzni, Öğrenci Vizesi, Sağlık Vizesi ,Ticari Vize, Aile Birleşimi Vizesi, AIESEC Vizesi, Staj Vizesi ve Sporcu Vizesi işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu işlemler ve hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  ×