Çalışma İzni Uzatma Başvurusu Nasıl, Nereye ve Ne zaman Yapılmalıdır?

Çalışma İzni Uzatma Başvurusu yabancının geçerli çalışma izninin süresi dolmadan yapılmalıdır. Bitiş tarihinden geriye dönük 2 ay önceden bitiş tarihine kadar yapılabilir. Başvurular uzman danışmanlarımız tarafından işveren ve yabancı tarafından tarafımıza temin edilen gerekli belgeler ile yapılır. Uzman danışmanlarımız şirket evrakları ve yabancının kişisel evraklarının kriterlere uygunluğunu kontrol eder, kriterlere uygun iş sözleşmelerini hazırlar ve başvurularınızı yetkili Bakanlığa yapar, takip eder ve sonuçlandırır. Çalışma izinlerinizi sorunsuz uzatmak için bize ulaşınız.

Çalışma İzni Uzatma Başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Çalışma İzni Uzatma Başvurusu için gerekli belgeler başvurunun türüne, yabancının ne olarak çalıştırılacağına, ortaklık-sermaye yapısına göre değişkenlik gösterir. Örneğin Bakıcı çalışma izni başvurularında yabancının diploması gerekmezken özel bir şirkette satın alma sorumlusu olarak çalışacak yabancı için diploma zorunlu bir belgedir. Yabancı şirket ortağı ise veya kendi nam ve hesabına çalışıyorsa uzatma başvurularında diğer tür uzatma başvurularından daha değişik evraklar gereklidir. Diğer bir önemli nokta ise uzatma başvurularında şirketin devlete ödenmemiş borçlarının bulunmadığını gösteren belgeler sunulmalıdır. Uzatma başvurularında yapılacak en ufak hata ve eksik belge başvurunun reddolmasına sebep olabilir. Bu yüzden uzman danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmanız ve başvurularınızın reddolmaması için uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Başvurular için Tarafınıza ve devlete ödenmesi gereken harçlar ve diğer ücretler nelerdir?

Uzatma başvuruları için uzman danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sizin için tüm süreci takip ediyoruz. Tarafımıza ödenecek ücret, çalışma izninin türüne ve yabancıya hangi ünvanda çalışma izni alınacağına göre değişir. Örneğin mühendis olarak yabancılara çalışma izni almak diğer işlemlere göre daha teferruatlı ve daha çok uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Dolayısıyla fiyatlandırması farklıdır. Ayrıca tarafımıza sadece danışmanlık ve başvuru hizmet bedelini ödeyebileceğiniz gibi, devlet harçları dahil de ödeme yapabilirsiniz. Sizin adınıza biz harç ödemelerini de yapabilmekteyiz. 2020 yılı için 1 yıl için devlete ödenecek çalışma izni harcı 932,90 TL ve Kart Ücreti 110 TL’dir. Tarafımıza ödenecek hizmet bedellerini öğrenmek, danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanarak başvurularınızı yaptırmak için bize ulaşınız.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×