İnsani İkamet İzni, genel olarak olağanüstü durumlardaki yabancılar için uzman danışmanlarımız tarafından yapılan başvurular sonucu alınan ikamet iznidir.
Türkiye’de vize muafiyet süresi, vize süresi veya ikamet izni sürelerinden fazla kalan yani vize ihlali yapan yabancılara idari para cezasını […]
Aile İkamet İzni Uzatma, geçerli aile ikamet izni süresinini uzman danışmanlarımız tarafından yapılan başvurular sonucu uzatılması işlemidir.
Yabancı Bakıcı Çalışma İzni, uzman danışmanlarımız tarafından evlerinde bakıcı çalıştıran işverenler adına yapılan başvurular sonucu alınır. Ülkemizde bakıcılık alanında özellikle […]
Yabancı Çalışma İzni İptali, yabancının geçerli çalışma izninin işveren adına uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında iptal ettirilmesidir.
Vietnam Vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlık-başvuru hizmetlerimiz kapsamında yapılan başvurular sonucu alınan pasaport basılı vizedir.
Mısır Vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlarımız tarafından e-vize alma şartlarına uymayan Mısır uyruklulara alınan pasaporta basılı vizedir.
Etiyopya Vatandaşları için Türkiye Vizesi, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında yapılan başvurular sonucu pasaporta basılı şekilde alınır.
İkamet İzni Uzatma Gerekçeleri, yabancının kısa dönem ikamet iznini uzatabilmesi için turizm dışında farklı olan ve geçerli sayılan gerekçelerdir.
Çalışma İzni Uzatma Başvurusu, yabancının geçerli çalışma izni süresi dolmadan uzman danışmanlarımız tarafından yapılan süre uzatma başvrusudur.
×

Powered by WhatsApp Chat

×