Aile İkamet İzni Uzatma başvuru işlemleri uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biridir. Aile İkamet İzni başvuruları diğer tür ikamet izni başvurularından farklı olarak daha çok evrak gereksinimi ve şartı olan başvurulardır. Devlet makamları sahte evlilikler üzerinden alınan veya alınmaya çalışılan ikamet izinlerini önlemek amacıyla aile ikamet izni başvurularını titizlikle incelemektedir. Evlilik gerçek olsa bile, yapılan başvuru yanlış olursa veya eksik belge sunulursa, Devlet makamları bu evliliğin sahte olduğuna kanaat getirerek başvuruları reddetmektedirler. Dolayısıyla uzman danışmanlık ve başvuru hizmeti almanız hem riskleri en aza indirmenizi hem de sürecin en doğru şekilde yönetilmesini sağlar. Uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşınız.

Aile İkamet İzni Uzatma başvuruları ne zaman ve nasıl yapılmalıdır?

Aile İkamet İzni Uzatma başvuruları, mevcut ikamet izninin süresinin dolmasına 60 gün kalmasından itibaren son güne kadar yapılabilir. Ancak Aile İkamet İzni Uzatma başvurularında temin edilmesi gereken evraklar diğer başvurulara göre daha teferruatlıdır. Bizler, uzman danışmanlık ve başvuru hizmetlerimiz kapsamında başvuru formu, randevu, sigorta, devlet harç ödemeleri ve gerekli fotokopiler dahil dosyanızı hazırlar. Türk Vatandaşı veya yabancı uyruklu sponsor olacak eşin de temin etmesi gereken belgeleri de detaylı olarak tarafınıza ileterek tüm dosyanız eksiksiz şekilde hazırlanır kontrol edilir ve randevuya hazır şekilde gitmenizi, eksiklerle defalarca uğraşmamanızı ve ikamet izinlerinizi sorunsuz uzatmanızı sağlar. Profesyonel başvuru ve danışmanlık hizmetlerimiz için bize ulaşınız.

Başvuruların değerlendirme süreci ve ücretler nelerdir?

Başvuruların değerlendirme süresi 90 gündür ancak başvurular tarafımızdan eksiksiz olarak yapıldığı için daha kısa sürede ve genel olarak 1 ay içerisinde sonuçlanır ve yabancının ikamet izni kartı eline geçmiş olur. Fiyat olarak ise müşterilerimize, devlet harçları ,sigorta ve hizmet bedeli dahil fiyat verilir. Bu fiyatlandırma, yabancının uyruğuna, başvurunun ne kadar sürelik yapıldığına, Türk Vatandaşın SGK’lı olup olmadığına göre değişkenlik gösterir. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti almak için sitemizin iletişim sayfasında yer alan telefon numarası ve mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tel-Whatsapp: +90 546 246 15 46 (Hüseyin ÇİÇEN)

Instagramda güncel bilgiler ve paylaşımlar için sayfamızı takip ediniz: hsdanismanlik

Sayfamızın linki https://www.instagram.com/hsdanismanlik/

Tags

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    ×

    Powered by WhatsApp Chat

    ×